מחפשים את הדרך המוצלחת ביותר לקבלת פתרונות מימון מתקדמים עבור העסק? רוצים להגדיל את הסיכויים לקבלת מימון בתנאים הטובים ביותר?

✔️ למעלה מ- 30 שנות ניסיון במתן פתרונות מימון

✔️ פתרונות מימון לעסקים עם מחזורים גבוהים

✔️ סיוע לארגונים וחברות גדולות לשגשג

✔️ פתרונות מימון מדויקים עבור העסק

✔️ כיסוי מלא לכל צורכי העסק

✔️ ייעוץ וליווי אישי

כיום מוצע לבעלי עסקים מגוון רחב של פתרונות מימון לעסקים, שמאפשרים לכל בעל עסק, גדול או קטן,  לגייס הון חדש למגוון מטרות. לפחות כך זה נראה...

בעל עסק שמחפש אחר פתרונות מימון לעסקים גדולים וודאי נתקל במגוון הצעות מפתות כמו "גיוס הון מיידי", פתרונות מימון ללא בטחונות" וכדו'. כמוצר מדף החברות הפיננסיות, הבנקים וגופים שונים מצליחים לשווק את ההלוואות הללו בצורה די מרשימה, אך על מנת לתת לבעל העסק את הסיכוי הטוב ביותר להצליח, לא די בגיוס הון חדש. על הצעדים הנוספים שיש לנקוט בבקשה לגיוס הון לעסק, כדי להגדיל את הסיכויים ולנצל את ההון החדש בצורה מיטבית.

מגדילים את הסיכויים לגייס פתרונות מימון לעסקים בצורה הבטוחה והיעילה ביותר

לא די בהגשת דו"חות כספיים ותכנית עסקית בעת הגשת הבקשה להלוואה. גופים כלכליים שונים כמו בנקים, חברות ביטוח, קרנות ועוד מתנהלים באופן שונה, ומציבים דרישות שונות לצורך גיוס הלוואות. רק יועץ פיננסי מנוסה, שמכיר את זירת ההלוואות לעסקים גדולים על בוריה, ידע להתאים את הדו"חות באופן אופטימלי לדרישות הגופים השונים. מרב הסיכויים שדו"ח שיוגש למערכת הבנקאית ידגיש נתונים שונים מאלו שיודגשו בדו"ח שיוגש לקרן פרטית, ורק על ידי הכרת המטריה ודרישותיה ניתן להגדיל את הסיכויים לקבלת ההלוואה.

דומה הדבר לטופס קורות חיים, שיש לשנות בהתאם לסוג המשרה או החברה שבה העובד מעוניין להיקלט. האם באפשרותכם לעשות זאת לבד? אם לא, דאגו להיעזר בטובים ביותר!

ייצוג מקצועי מול הגופים הכלכליים ישיג לכם תנאים טובים עוד יותר

הלוואות, מפתות ומשתלמות ככל שיהיו, מלוות בהחזרי ריביות. ובדרך כלל, גם הן עלולות להשתנות לאורך תקופת ההלוואה. כדי לתת לבעל העסק את הסיכוי הטוב ביותר לצאת ממשבר כלכלי או למנף את העסק שלו להצלחה עסקית בצורה המיטבית והאופטימלית ביותר עבורו, כדאי להכיר לו את סוגי הריביות השונות, וכיצד הן ישפיעו על ההחזרים שלו לאורך תקופת ההלוואה. יועץ עסקי, שמייצג את בעל העסק ידע כיצד לשאול את השאלות הנכונות, לנהל עבור בעל העסק משא ומתן, שישיג עבורו את תנאי ההלוואה הטובים ביותר ויאפשרו לו לעמוד בהן מבלי להיחנק או להילחץ.

עניין נוסף שיש לבחון בעת גיוס הון לעסקים, הוא האפשרות לסגור את ההלוואה במועד מוקדם יותר. בדרך כלל סגירת ההלוואה במועד מוקדם כרוכה בתשלום סמלי יותר או פחות, וכדאי להעלות נושא זה בעת ניהול משא ומתן על תנאי ההלוואה.

אישור ההלוואה אינו חותם את הצלחתו של העסק

על מנת שהעסק יניב את מרבית היתרונות מההון שהצליח לגייס, כדאי להיעזר בשירותיי כיועץ פיננסי בעל תואר שני במנהל עסקים וניסיון של למעלה מ – 30 שנה בליווי וייעוץ לעסקים. התמחותי בגיוס מימון לעסקים גדולים הניבה לחברות גדולות במשק הישראלי קרש קפיצה ואף חבל הצלה, אך זאת הודות לליווי אישי שנמשך גם לאחר גיוס ההלוואה.

אני נעזר בצוות כלכלנים מיוחד ורואה חשבון שמתמחים כולם בטיפול בעסקים גדולים, שגייס למען ליווי לקוחותיי לצורך גיוס מימון לחברות, ביצוע שינויים ארגוניים, פיננסיים וניהוליים  וסיוע בשיפור נתוני הון, רווחיות ואופק עסקי ושיפור דירוג האשראי.

אני עובד מול גופים בנקאיים, פרטיים, מוסדיים, חברות ביטוח, קרנות ועוד, מהארץ ומחו"ל, ומתחייב על ריבית נמוכה מהריבית הבנקאית. לפתרונות מימון החל מ – 100,000 ש"ח ועד 8 מליון ש"ח עבור עסקים עם מחזורים גבוהים חייגו  0529095113