העסקים הקטנים הם עמוד השדרה של כלכלה בריאה וטומנים בחובם יתרונות רבים ליציבות החברה. הם כלי חשוב ביותר למוביליות חברתית ומסייעים לייצור מקומות עבודה באזורי הפריפריה. הם מכילים הזדמנויות רבות לקידום רעיונות ומיזמים גם ללא משאבים כלכליים בלתי נדלים ומאפשרים לרעיונות והחלומות שלך לקבל כנפיים. עם זאת, בעולם העסקים הישראלי המודרני, בו ניטשת תחרות אינטנסיבית ביותר, עסקי הגשמת החלומות הם לא תחום מיסטי או רגשי, אלא דורשים ידע מקצועי רב בתחום מנהל העסקים והפיננסים. לכן, כדי להבטיח שהעסק שלך צועד בדרך הנכונה וכי כל חלומותיך מקבלים הזדמנות אמיתית להתגשם, העסק שלך זקוק ליועץ לעסקים בעל ניסיון, שיוכל לשמש לך כמורה דרך גם במזג האוויר הסוער ביותר של הכלכלה הישראלית.

להתייעל נכון בעסק בעזרת יועץ לעסקים

כיצד ייעוץ עסקי תורם לעסק?

אפיקי הסיוע בהם יכול להתערב איש המקצוע שלך הם רבים ומגוונים ולמעשה, ראוי כי נבחר בנקודות התערבות רבות ככל שהתקציב והמבנה הארגוני שלנו מאפשר. ישנה סיבה כי רובם המכריע של העסקים הקטנים בישראל אינם שורדים את שנתם החמישית, ורבים אחרים נמוגים כבר בשנתיים הראשונות. מחקרים רבים מצביעים על כך כי התנהלות כלכלית לקויה היא הכשל מספר 1 של רוב העסקים הקטנים בישראל. לכן, חשוב שנבחר ביועץ לעסקים מיומן ונספק לו מבט רחב אופקים ככל הניתן.

תפקידי יועץ לעסקים בתחום הפיננסי

אחד הדברים החשובים ביותר בניהול העסק, הוא ההתנהלות הפיננסית. סביר מאוד להניח שיש לך ידע מעמיק ורב בתחומים רבים וכישרונות יוצאי דופן. אחרי הכול, ללא אלו לא היה באפשרותך להגיע עד הלום. חשוב, אמנם, לזכור – חשיבה יצירתית וחדשנית, מיומנות אדירה בכתיבת קוד, כישרונות הנדסיים יוצאי דופן או בקיאות רבה בתחומים המקצועיים השונים לא יהפכו אותך באופן אוטומטי גם לאושיה בניהול כלכלי. מדובר בגוף ידע רחב יריעה שדורש ניסיון נרחב והיכרות עם טווח רחב של גורמים ומאפיינים שמשפיעים על ניהול העסק. לכן, ייעוץ פיננסי לעסקים הוא כלי רב ערך שעשוי לעשות את כל ההבדל בין הצלחה מהפכנית לבין אסון כלכלי. אלו כמה מהכלים שיוכל לייעד לך היועץ העסקי.

  • ניהול תזרים מזומנים – אחד המאפיינים החשובים ביותר בעסק. על ידי תכנון ארוך טווח הלוקח בחשבון את כל המאפיינים, יסייע לך היועץ שלך לייעד את משאביך ולתכנן את הוצאותיך באופן היעיל ביותר.
     
  • עריכת ביקורות – בדיקה שוטפת של אופי ההתנהלות, עריכת דו"חות והסקת מסקנות מתמדת שתאפשר לייעל את הארגון יותר ויותר.
     
  • בניית תוכנית כלכלית – כדי לממש את החזון שלך, נדרשת תוכנית פעולה אשר תתורגם לכל התנאים הנדרשים לה מבחינה כלכלית המפורטת ליעדים ברי השגה.

גב כלכלי יציב לעסק

עסקים רבים זקוקים למקורות מימון כמו אוויר לנשימה. בשלבי ההקמה של העסק ושלב הכניסה לייצור הם שלבים קריטיים ביותר אשר נדרשים בהם אפיקי מימון גמישים. יועץ עסקי מיומן יהיה בעל ניסיון נרחב גם בגיוס אשראי לעסקים ויוכל לסייע לך לייעד את פתרונות המימון היעילים והמשתלמים ביותר עבור כל משימה בעסק. מגוון הפתרונות הקיימים היום יותר מאי פעם, יאפשרו לך לקבל הלוואות בתנאים נוחים וליהנות מסכומים גבוהים תוך זמן קצר מבלי לפגוע בדירוג האשראי של העסק.

ליווי עסקי רב תחומי

כדי לשמור על העסק שלך יציב בכל החזיתות, דודי מאור אמן יעוץ כלכלי מביא עמו שנים של ניסיון בייעוץ כלכלי לעסקים וסייע לרבים מהם להישאר עם הראש מעל המים. מגיוס פתרונות מימון לעסקים ועד לתכנון שוטף ומלא של ניהול העסק שלך בכל ההיבטים, זמין עבורך איש מקצוע שיאפשר לך ללמוד מחדש מה זה ייעוץ עסקי . לפרטים נוספים, ניתן להשאיר את פרטיך באתר כעת.