על מנת לאפשר לעסק שלך לשגשג, נדרשת היכרות מעמיקה עם המבנה הכלכלי היעיל שיאפשר לעסק שלך לייצר רווח ולהעלות את שוויו בחלוף השנים. המציאות בשטח, אמנם, עגומה למדי. בכלכלה הישראלית, מעל למחצית מהעסקים הקטנים אינם שורדים מעל לשנתיים ובתום חמש שנים, רק שליש מהם עוד יישארו במשחק. רובם המכריע, ייסגרו בגלל קשיים כלכליים. משמעות הדבר היא כי בכל שבוע נסגרים מאות עסקים עקב ניהול כספי לא נכון. בעולם העסקים אין מנוחה, נדרשת תנועה מתמדת, שכן עמידה במקום כמוה כהליכה אחורה. לכן, חשוב שיעמוד לידך מורה דרך נאמן שיאפשר לך לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר ויסייע לך להתייעל ארגונית. על מנת לעשות זאת, נדרש יועץ כלכלי לעסקים בעל ניסיון ומיומנות שילווה אותך בכל המשימות.

בעל עסק נעזר ביועץ כלכלי לעסקים

מדוע נכשלים עסקים?

ברוב המקרים, רעיון מעולה ומקורי בעל פוטנציאל רווח גדול פשוט אינו מספיק. פוטנציאל קיים על מנת שנממש אותו, אך ללא יכולת ממשית לייצר רווח, העסק לא יוכל לזוז ויהיה קשה מאוד להתנהל. לרוע המזל, פעמים רבות בעלי עסקים נכשלים בייצור רווחים משמעותיים. יתרה מכך, קבלת החלטות שגויה מביאה בסופו של דבר לנזקים שלאחר מכן יהיה קשה מאוד לתקן. כניסה להתחייבויות שבעל העסק אינו יודע כיצד ייצא מהן עם חובות ההולכים ומאמירים, ניהול לקוי של תזרים המזומנים, השקעות מיותרות והתנהלות לא יעילה בארגון, עשויה להיות הרת אסון. גורם מקצועי שיספק לך ייעוץ כלכלי לחברות ימנע ממך לנהל את העסק לפי נטיות הלב שלך ויכניס היגיון וידע מקצועי לתחשיב הניהולי ולתכנון הפיננסי שלך.

לשם מה נדרש לי יועץ כלכלי לעסקים?

את הסיבסוב המסוכן אליו עלול העסק שלך להגיע, ניתן למנוע. הדבר החשוב ביותר לזכור לשם כך הוא כי ניהול עסק איננו עניין רגשי או אינטואיטיבי. מדובר במדע מדויק המגובה בידע מקצועי רב, בניסיון ובהכשרה מקיפה. כאשר נפעל בעסק באופן יזום ולא נמתין לראות לאן הרוח נושבת ונפנה את המבט הרחק קדימה למשימות ארוכות טווח, תוך לקיחה בחשבון של גורמים רבים, יהיה לנו אופק נרחב בהרבה על האתגרים העומדים בפנינו ועל האפשרויות שניתן ליישם בשטח. על ידי עריכת ביקורות ובניית מערך דו"חות קפדני, נוכל למדוד את תוצאות הניהול שלנו ולבצע התאמות ככל שהדבר נדרש.

יועץ עסקי מנוסה יוכל גם לייעד עבורך פתרונות מימון לעסקים קטנים שיהיו גמישים ונוחים ויספקו לך את הסכומים הנדרשים במינימום בטחונות. כיום האפשרויות הן מגוונות ורבות ואיש מקצוע מיומן יוכל לתת לך כלים רב ערך שיסייעו לך לקבל את ההחלטה הנכונה והבטוחה ביותר ולשמור על יציבות בעסק.

ליווי לכל אורך הדרך

עם כניסתו של יועץ כלכלי לעסקים אל הצוות שלך, תתחיל משימתו בהיכרות מעמיקה עם העסק שלך וזיהוי כל הנקודות החלשות המונעות ממנו להתרומם. לאחר הבנת החזון ומהות המוצר או השירות שלך, תתחילו לבנות יחד תוכנית יעדים מפורטת ומחולקת למשימות רבות ובאמצעות יד מכוונת ומקצועית, תתחילו לכבוש אותן, אחת אחרי השנייה. לאורך פעילות העסק, יערוך היועץ שלך ביקורות ויבנה תחזיות לעתיד ודו"חות עבר על מנת לפעול בהווה תמיד תוך גיבוי של נתונים רבים.

העסק שלך זקוק לאמן יעוץ כלכלי

במשך שנים, סייע דודי מאור אמן יעוץ כלכלי לעסקים רבים במגוון רחב של ענפי תעשייה. מבניית תזרים מזומנים, תכנון יעדים ועד להלוואות לעסקים קטנים, יעמוד לרשותך איש מקצוע בעל גוף ידע מרשים וניסיון נרחב שיסייע לך לבנות את העסק שלך מחדש. על מנת להבין באמת מה זה ייעוץ עסקי , אנו מזמינים אותך לפנות אלינו.