למטרות רבות ומגוונות במהלך מסע העסק שלך, סביר להניח שיידרשו לך מקורות משאבים. להקמת העסק, פיתוחו, לבניית תוכנית שיווקית או מיתוג מחדש ועבור מיזמים והרפתקאות חדשות בעסק, בעלי עסקים רבים פונים למוסדות פיננסיים על מנת לקבל עוד אוויר לנשימה ולדחוף את העסק קדימה. בשנים האחרונות, עובר שוק ההלוואות לעסקים תהפוכות דרמטיות ונכנסו שחקנים חדשים לזירה. רפורמות במשרד האוצר אשר ביקשו לבזר את שליטתם של הבנקים בתחום ההלוואות, יצרו שוק רחב ומגוון יותר בו גורמים חוץ בנקאיים המציעים פתרונות יצירתיים וגמישים יותר לעסקים רבים. כניסתן לשוק של הלוואות לעסקים חוץ בנקאיות מאפשרת כיום לקבל הלוואות בסכומים גבוהים באופן כמעט מידי ולטווח קצר ולקבל עבור העסק שלך החלטות במהירות בידיעה כי עומדים לרשותך המשאבים הנדרשים לכך.

מגייסים הלוואות לעסקים חוץ בנקאיות עם יועץ מומחה

למי זה מתאים?

הקשיים בגיוס אשראי מבנקים לעסקים ידועים לרבים מאיתנו שנאלצו לקבל סיוע כלכלי מהבנק. התהליך עשוי להיות מפרך למדי ולקחת זמן רב. לאחרונה, הולכת ומתהדקת טבעת החנק של הרגולטור על הבנקים מטעם בנק ישראל. כיום האינטרס החשוב ביותר הוא לשמור על יציבות ולהקטין ככל האפשרי את סיכוני האשראי, על מנת לא לשחזר את מפלת הבנקים של 2008. לכן, כיום הבנקים זהירים וחשדניים הרבה יותר לגבי הגורמים להם הם נותנים אשראי והרף המספק לערובות אותן ידרשו רק הולך ועולה משנה לשנה. לכן, חשוב לבחון גם אפיקים אחרים שיוכלו לתת לך את הסכומים הנדרשים לך עם דרישות פחות גבוהות והרבה יותר מהר.

אם כן, ניתן לראות כי הלוואות חוץ בנקאיות מתאימות למגוון רחב של עסקים. במידה ויש לך את כל הזמן שבעולם ולרשותך עומדים די בטחונות, ייתכן שיהיה עדיף לך לפנות לבנק. מצב זה, אמנם, נדיר מאוד ולרוב עסקים זקוקים להלוואה במהירות וללא תהליכים מורכבים ואשר אינם מחזיקים בערובות נרחבות שירצו את הבנקים הגדולים. מוסדות פיננסיים חוץ בנקאיים רבים יוכלו לסייע לעסק שלך להתרומם ויתאימו את תנאי ההלוואה לתקציב והיכולות של העסק שלך בגמישות גבוהה.

יתרונות הלוואות לעסקים חוץ בנקאיות

מעבר לתהליך המהיר, ישנם יתרונות רבים ומשמעותיים נוספים לפנייה לגורם חוץ בנקאי עבור פתרונות מימון לעסקים שחשוב לתת עליהם את הדעת בבואך לגייס אשראי לעסק שלך.

  • לרוב, מוסדות פיננסיים חוץ בנקאיים יאשרו ביתר קלות היקפי אשראי גדולים בהרבה מאלו שיספקו לך הבנקים. על גורמים חוץ בנקאיים, לא חלות אותן הגבלות רגולטוריות ולכן הם יכולים להציע טווח גמיש בהרבה של אפשרויות.
  • בנוסף, גורמים חוץ בנקאיים יוכלו לשמש כ"קלף מיקוח" מול הבנק שלך. מאחר ומדובר במוסדות גמישים יותר, ייתכן מאוד שהם יוכלו לספק לך תנאי אשר
  • גורמים חוץ בנקאיים אינם נכללים בדירוג האשראי של העסק שלך שכן אינם חלק ממערך ההתחייבויות הבנקאיות שלך. ניתן לקחת אותן ללא כל חשש כי ההלוואה תגדיל את האובליגו שלך. הדבר יאפשר לך לקחת הלוואה ממוסד פיננסי חוץ בנקאי, על מנת לסגור התחייבויות ארוכות ומעיקות עם הבנק שלך, ללא כל השפעה על המסגרת. זוהי גם דרך נהדרת לאחד את כל ההתחייבויות שהעסק צבר מול גורמים שונים אל גורם אחד על ידי הלוואה שתכסה את כל ההתחייבויות השונות.

לרשותך עומדים אנשי מקצוע מיומנים

אופיין הדינמי של הלוואות לעסקים חוץ בנקאיות יאפשר לך לייעד הלוואה לכל מטרה. כדי להקל על התהליך, מומחה לגיוס הלוואות לעסקים יוכל לסייע לך למצוא את העסקה המשתלמת ביותר והמותאמת לצרכיך. דודי מאור אמן יעוץ כלכלי, ילווה אותך בתהליך עד לאישור ההלוואה במקצועיות בלתי מתפשרת עד למימוש יעדיך העסקיים.