מתקשים בקבלת הלוואה לעסק? רוצים לגייס הלוואה בתנאים הטובים והמשתלמים ביותר וליהנות מצמיחה מהירה של העסק? 

✔️ ללא בטחונות!

✔️הלוואות החל מ-100 אלף ש"ח ועד 8 מיליון ש"ח

✔️ למעלה מ- 30 שנות ניסיון בגיוס הלוואות לעסקים

✔️ הכרה מעמיקה עם המערכות והגופים השונים

✔️ ניהול משא ומתן עבור העסק 

✔️ חוסכים לך זמן ובירוקרטיה!

✔️ ייעוץ וליווי אישי

גיוס הלוואות לעסקים דרך גופים פיננסיים וקרנות

עד לפני מספר שנים בעלי עסקים היו מוגבלים לגיוס הלוואות לעסקים וגיוס הון מהמערכת הבנקאית בלבד. נכון להיום, קיים היצע די רחב של גופים חוץ בנקאיים וגופים פיננסיים שישמחו להעניק הלוואות, כמעט לכל דורש, ובזכות עובדה זו עסקים רבים מצליחים להיחלץ ממשברים ומקריסה כלכלית ועסקית.

לפחות כך נראים הדברים. אך בדיקה מעמיקה פורסת בפנינו תמונה אחרת, קצת פחות נעימה. בפועל מסתבר, שכמו כל מוצר שמפרסמים לקהל יעד, גם הלוואות לעסקים הפכו להיות מוצר מדף, שמשווקים תחת אמרות מפתות כמו "תנאים משתלמים", "ללא ריבית", "יותר מהיר משחשבתם" ועוד.

גיוס הלוואות לעסקים במשבר שרק הולך ומתגבר

בעלי העסקים, שממהרים לחטוף את המוצר ה"מדהים" הזה בדרך כלל מצויים במשבר ובמצוקה כלכלית ורגשית. פעמים רבות הם מונעים ממניעים לא רציונליים ואפילו חוסכים את שירותיו של איש מקצוע בהגשת הבקשה לקבלת ההלוואה.

ובמקרים בהם מגיע יועץ עסקי שמבין דבר או שניים, הוא מסייע להם לבנות את הדו"חות הכספיים, מפתח אסטרטגיה למינוף ההלוואה ובכך למעשה חובש את הפצע של העסק הדואב. כלומר, הוא מטפל במשבר, אך לא במה שהוביל אליו מלכתחילה, מה שעלול לגרום למשבר נוסף בעתיד, ורוב הסיכויים, שהוא יהיה קשה יותר.

נערכים לגייס הון חדש לעסק

כדי להגיש בקשה להלוואה, מהמערכת הבנקאית או מגופים חוץ בנקאיים, יש לעמוד בדרישות סף שונות. ובואו נסתכל לאמת בלבן של העין, כל גוף שמוסמך לתת הלוואה לעסקים רוצה לוודא שכספו ישוב אליו בחזרה, והוא יודע כיצד לבחון זאת בדרכים שונות. יועץ עסקי ופיננסי, שמכיר את המערכות ואופן פעולתן מתוקף ניסיון העבר, יודע גם מה הן מחפשות, וכיצד להזין אותן בדיוק במה שהן מבקשות, כך שיגדלו הסיכויים של בעל העסק לקבל תשובה חיובית.

וכמו בכל עסקה, לא חותמים לפני ניהול משא ומתן. יועץ עסקי ופיננסי חריף ומיומן יוכל לייצג אתכם מול המערכת הבנקאית או הגופים השונים, להתבטא באופן מקצועי ורהוט ובז'רגון המדויק, לנווט את תהליך לקיחת ההלוואה ולנהל עבור בעל העסק משא ומתן על תנאי ההלוואה, משך ההלוואה וגובה ההחזרים.

גם עסקים בתנופה מקבלים הלוואה

גיוס הלוואות לעסקים נעשה גם לצורך הרחבת פעילותו של העסק או לצורך פיתוחים חדשים, רכישת מלאי נוסף, מכונות חדישות, צי רכבים, גיוס נוסף וכדו'. אף על פי שבמקרים אלו העסק אינו שרוי במשבר, כדאי להיעזר ביועץ כלכלי ועסקי, שידייק את פעולותיו של העסק, ויסייע במינוף ההון שגויס להשגת התועלת המרבית.

האם לעסקים גדולים קל יותר לגייס הלוואות?

נהוג לחשוב שגיוס הלוואות לעסקים גדולים פשוט יותר. המחזור שלהם גבוה, ואם הם וותיקים, הם מסתמנים כעסקים יציבים יותר, אך אם נעמיד את הדברים על דיוקם,  ככל שהעסק גדול יותר, כך הוא יכול ליפול לתהום עמוקה יותר. המחויבות לספקים ולעובדים, ההוצאות השוטפות ותפעול העסק הופך להיות מורכב יותר בלשון המעטה, ובהעדר יד מכוונת, שתדע לנתב בחכמה את פעולותיו הפיננסיות של העסק יחד עם ההחלטות הניהוליות והעסקיות, גם אימפריות עלולות ליפול.

יועץ טוב – יועץ לחיים

שמי דודי מאור יועץ פיננסי ועסקי עם וותק של למעלה מ – 30 שנה בליווי עסקים. בין תחומי התמחויותיי, גיוס הלוואות והגדלת אשראי לעסקים דרך המערכת הבנקאית ודרך גופים פיננסיים וקרנות בארץ ובחו"ל.

על ידי התאמת דו"חות העסק לדרישות המערכת וייצוג הולם של בעל העסק אני מבטיח גיוס הלוואה במהירות ובקלות.

בנוסף, אני מציע ללקוחותיי את שירותיי כיועץ ומלווה בתהליכי שינוי. השכלתי האקדמאית בניהול כספים ומשפטים יחד עם ניסיוני העשיר כמנהל כספים וכבעל עסקים במגוון תחומים מבטיחים ללקוחותיי לקבל שירות מקצועי, ויחד עם האופי שלי כיועץ שדוגל בקשר אישי, אני הופך להיות יד ימינו של כל בעל עסק שנמנה בין לקוחותיי. לפגישת ייעוץ חייגו  0529095113