גיוס אשראי מיידי עד 8 מיליון מקרנות, בנקים וחוץ בנקאי

מתקשים לגייס אשראי לעסק בכוחות עצמכם? זקוקים לאיש הנכון שיבצע עבורכם את כל הבירוקרטיה לטובת גיוס אשראי מוצלח ובתנאים מעולים?

✔️ למעלה מ- 30 שנות ניסיון בגיוס אשראי לעסקים

✔️ הכרה מעמיקה עם המערכות והגופים השונים

✔️ גיוס אשראי מיידי ולטווח ארוך

✔️ גיוס מהיר לפעילות השוטפת

✔️ ניהול משא ומתן עבור העסק 

✔️ חוסכים לך בירוקרטיה

✔️ ייעוץ וליווי אישי

גיוס אשראי מהגופים השונים

✔️ גיוס אשראי מבנקים

✔️ גיוס אשראי מקרנות בנקאיות

✔️ גיוס אשראי מקרנות חוץ בנקאיות

✔️ גיוס אשראי מחברות ביטוח

✔️ גיוס אשראי ממשקיעים

✔️ העברת אובליגו מבנק לבנק

שירות מקיף לחברות ועסקים המבקשים עזרה בגיוס אשראי בצורה חכמה מהבנקים ומהגופים השונים לכל מטרה ולכל סיבה!

תהיה הסיבה אשר תהיה, מרבית המשברים שחווים עסקים וארגונים, גם הגדולים מביניהם, בסופו של דבר מתבטאים בתזרים המזומנים, בחריגות הבנקים או בדחיית משכורות ותשלומים לספקים. כל אלו פוגעים בדו"חות הכספיים של העסק, ועלולים להקשות עליו בגיוס אשראי לעסקים הן מהמערכת הבנקאית, והן מגופים חוץ בנקאיים.

יש היום היצע רחב של הלוואות לעסקים. האם כולם יכולים ליהנות מזה?

נראה שהיום קל לקבל מימון אשראי לעסקים. כמעט כל חברת ביטוח או גוף פיננסי מציע גיוס אשראי לעסקים בתנאים משתלמים, וגם אם קיבלתם סירוב מאלו, תמיד יש את הקרנות השונות שיציעו לכם לגייס הון דרכם. התחושה הכללית היא, שקל לגייס הון חדש לעסק באותה מידה שקל למצוא עגבנייה בשוק.

ובהרבה מקרים זה נכון. למען האמת, עסקים רבים מתפתים לקחת הלוואה "בתנאים משתלמים", אך אם ניכנס לעובי הקורה נגלה, שהם משלמים עליה הרבה מאוד, וגם אם היא עלולה להציל אותם בשעת משבר, היא חלק מטקטיקת כיבוי השרפות, שלא תאפשר לעסק להחזיק מעמד לאורך זמן.

וכשמדובר בעסקים גדולים, שמגלגלים עשרות ומאות מליוני שקלים בשנה, הנפילה עלולה להיות מהירה ומרה עוד יותר. חוסר שימת לב לפרטים, ניהול משא ומתן לקוי ופשרה על תנאי ההלוואה עלולים לגרור בעיות פיננסיות חמורות, שיפגעו בכל תחומי הפעילות של העסק, בספקים, בעובדים, במערכת היחסים עם הבנקים ואפילו בתדמית העסק ובקשרי הלקוחות.

איך מחוללים שינוי אמיתי בעסק?

הכל מתחיל בהכנת התשתית ללקיחת ההלוואה. ולפני שמתחילים בכלל לחולל את השינויים הארגוניים, הניהוליים והתפעוליים של העסק, חייב לבצע בדיקה מדוקדקת של המידע העסקי ולהכין דו"חות שמתאימים לדרישות המערכת אליה פונים לצורך גיוס אשראי לחברות ועסקים.

גיוס אשראי לעסקים הוא רק יריית הפתיחה

האסטרטגייה לטיפול במשברים בעסקים גדולים חייבת להתייחס לכל תחום פעילות של העסק ולגעת בכל מחלקה. לא די בגיוס הון חדש לעסק, כיוון שאם העסק לא ינוהל נכון, מחירי המוצרים לא יניבו תשואה ראויה עבור השירותים שהוא מספק, והבלאי ילך ויגדל, גם הלוואה נוספת תעניק זמן שאול בלבד עד למכה הבאה, וסביר להניח שזו תהיה הרבה יותר כואבת.

איך יוצאים ממעגל הרשע ששואב את העסק?

המסקנה היא, שגיוס אשראי לבדו אינו מספיק, כיוון שהוא אינו פותר את שורש הבעיה, וכאן נכנס תפקידו של המלווה העסקי והיועץ הפיננסי של העסק, שיתרונותיו נגזרים מפרספקטיבה רחבה והבנה מאוד מעמיקה בתחומי מידע רבים, כולל התחום הפיננסי והזירה העסקית בה פועל העסק. הניסיון בדרך כלל עושה את ההבדל, כיוון שהוא מעיד על מערכות היחסים של היועץ עם המערכת הבנקאית ויותר מכך, על יכולתו להכיל את הקשיים של העסק ושל בעליו.

ייעוץ עסקי חייב להיות אישי ואנושי

בעל עסק שנמצא בקשיים עלול לחוות רגעי משבר אישיים, ולכן הכלה, אוזן קשבת וזמינות הנם מרכיב חשוב במערכת היחסים שלי עם לקוחותיי, ובליווי עסקי אני שם דגש לפני הכל על הקשר האישי.

את מערכת היחסים שלי עם הלקוח אני מטפח בדיוק כפי שאני מטפח את יחסיי עם המערכת הבנקאית, חברות הביטוח, הקרנות והגופים הפיננסיים בארץ ובחו"ל, דרכם אני מסייע ללקוחותיי לגייס אשראי לעסק. עם למעלה מ – 30 שנות ניסיון בניהול כספים וייעוץ לחברות גדולות במשק לצד התמחותו בפיננסים ובניהול עסקים, הן מתוקף הסמכתי האקדמית והן מניסיוני האישי כבעל עסקים במגוון תחומים, אני מבטיח ללקוחותיו סל מוצרים שכולל הרבה יותר מייעוץ לעסקים גדולים.

לתיאום פגישת ההיכרות, היועץ הפיננסי שלך חייג: 0529095113