דודי מאור, כלכלן בעל 2 תארים אקדמאים במנהל עסקים ובמשפטים. הוא יועץ עסקי ופיננסי, שמלווה למעלה מ – 30 שנה חברות וארגונים גדולים בתהליכי צמיחה וניהול משברים.

לאורך שנות הקריירה שלו היה מנהל הכספים של קבוצת ממן ופתח כמה עסקים בתחומים שונים, שפועלים בזירת העסקים העסקית בארץ ובעולם.

כשזיהה שמרבית הכשלים של חברות וארגונים נובעים מבעיות שונות בתזרים המזומנים, בחר להתמחות בהגדלת אשראי לעסקים ולפתרון כשלים ארגוניים, ניהוליים ופיננסיים תוך מתן ליווי אישי לכל אורך תהליך השינוי ואחריו.

כשהוא מצויד בידע מקצועי והודות לניסיונו האישי מפיתוח עסקי הוא נותן מעטפת רחבה של שירותים לעסקים גדולים, שכוללים גיוס הון והגדלת אשראי, הכנת דו"חות כספיים, ייצוג עסקים, הכנת חוזים, ניהול משא ומתן ודיונים מול ספקים, עובדים, שותפים ובעלי מניות בחברה ורכישת נכסים.

מעטפת השירותים של דודי מאור נוגעת בכל תחום פעילותן של החברות, החל מניהול וארגון החברה, דרך השיווק ותמחור השירותים שהיא מעניקה ועד לייעוץ משפטי.

האני מאמין של דודי מאור מוביל אותו לסייע לעסקים, אך מעבר לכך, ליצור קשרים יציבים וארוכי טווח עם לקוחותיו, תוך שהוא מוביל אותם להצלחה ונמצא לשירותם לאורך כל שעות היממה בכל ימות השנה.

ליווי אישי הוא לא ססמה עבור דודי מאור, והוא מקפיד להיות מעורב בכל החלטה או צעד עסקי, כדי להבטיח שכל ארגון שנעזר בשירותיו יקבל רוח גבית לביצוע השינוי לצד תמיכה בעת משברים והסתגלות לתהליך, וכך יוכל להפיק את המרב מייעוץ וליווי לעסקים.

בין לקוחותיו נמנים הינשוף הקטן בע"מ, ש.לרנר בע"מ, אדלמן מרכבים טכניים בע"מ, שי לי רהיטים בע"מ וא.ש מערכות אש מתקדמות בע"מ, כולן חברות גדולות מהמשק הישראלי, שפעילות בארץ ובחו"ל.